Main adventus popup trigger
X
Labdien! Kā mēs varētu Jums palīdzēt?
Sazinieties ar Adventus Solutions speciālistiem. Priecāsimies atbildēt!
Atcelt
Labdien! Kā mēs varētu Jums palīdzēt?

Tendence #2. Profesionāla līmeņa viesnīcas Wi-Fi.

Kā izvairīties no biežākām kļūdām, veidojot viesnīcas bezvadu interneta tīklu

 

Iepriekš rakstījām par to, kādas ir trīs  tehnoloģiju tendences, kurām viesmīlības nozarei ir jāpievērš uzmanība jaunajā realitātē. Šeit plašāk ieskatīsiemies otrajā tendencē saistībā ar prasībām viesnīcas bezvadu interneta tīklam 2020. gadā. 

Profesionāls Wi-Fi risinājums viesnīcām

 

Strādājot ar klientiem, bieži redzam vienas un tās pašas kļūdas. Tās visas ir tipiskas, un tāpēc nolēmām izveidot šādu kļūdu sarakstu un pastāstīt, kā no tām izvairīties.

Strādājot ar klientiem, bieži redzam vienas un tās pašas kļūdas. Tās visas ir tipiskas, un tāpēc nolēmām izveidot šādu kļūdu sarakstu un pastāstīt, kā no tām izvairīties.

Ir grūti iedomāties mūsdienu cilvēku, kurš uzturas viesnīcā un neizmanto internetu. Un tas nemaz nav atkarīgs no viesnīcas veida - tā ir biznesa viesnīca, viesu nams, vai cita. Viesi sagaida tādu pašu vai pat labāku interneta ātrumu savos viesnīcu numuros, kāds viņiem ir mājās un uzskata, ka labu Internetu viesnīcām vajadzētu nodrošināt pēc noklusējuma. Turklāt šajā vasarā jaudīgs internets būs pieprasītāks kā jebkad, jo daudziem viesiem ir aktuāli ne tikai atpūsties, bet arī strādāt. 

 

Kā pārliecināties, vai jūsu viesnīcas bezvadu internets ir pietiekoši labs?

 

Praksē bieži nākas saskarties ar viesu atsauksmēm, kurās tie ir pilnībā apmierināti ar visiem pakalpojumiem, taču sūdzas par interneta piekļuves kvalitāti. Ja izklaides viesnīcām,  tas nav tik sāpīgi, tad biznesa viesi var neatgriezties pie jums tikai tāpēc, ka viņi nevarēja izmantot augstas kvalitātes piekļuvi internetam.

 

Izskatīsim dažus piemērus

Ja pirms dažiem gadiem bezvadu internets viesnīcā bija pieejams vestibilā un ar to bija pietiekami, tad tagad mums visās telpās un numuros ir nepieciešama bezvadu tehnoloģija. Dramatiski ir palielinājušās arī ātruma prasības. Ja agrāk viesi lasīja tikai e-pastu un ziņas, tagad viņi vēlas skatīties filmas, klausīties mūziku, augšupielādēt failus, piedalīties videokonferencēs.

Tas viss izvirza vairākas prasības viesnīcas bezvadu Wi-Fi tīklam - tam vienmēr jābūt ar augstu veiktspēju, ātram un drošam, nepārtrauktam un stabilam.

Profesional Wi-Fi for hospitality

 

5 biežākās kļūdas vai maldīgi pieņēmumi, veidojot viesnīcas Wi-Fi tīklu

 

Kļūda #1. Veidot viesnīcas Wi-Fi tīklu ar mājas lietotājiem paredzētām tehnoloģijām.

Veidojot viesnīcas bezvadu interneta tīklu, klienti nereti mēģina izmantot mājas lietotājiem paredzētās tehnoloģijas un neņem vērā iekārtu noslodzi. Biežāk pamanīts nelielās viesnīcās. Rezultātā iekārtas ‘nevelk’, klienti sūdzas. Atbilde ir - izmantojiet profesionālā līmeņa iekārtas.

 

Kļūda #2. Vienā viesnīcas ēkā veido daudzus bezvadu tīklus.

Wi-Fi tīklus veido pēc stāvu principa: wi-fi_hotel_1floor, wi-fi_hotel_2floor, wi-fi_hotel_nfloor. Katru reizi viesim ir jābrīnās, pie kura tīkla viņam vajadzētu pieslēgties, meklējot spēcīgāku signālu, kad viņš, pārvietojoties no istabas, piemēram, uz restorānu, atkal ir spiests izveidot savienojumu ar citu Wi-Fi tīklu, t.i. nav tā saucamās wi-fi viesabonēšanas (roaming). Nav grūti uzminēt, ka tas tikai kaitinās viesi. Risinājums - veidot Wi-Fi tīklu ar viesabonēšanu.

 

Kļūda #3. Bezvadu pieslēgums nozīmē Wi-Fi tikai viesu numuros un uzņemšanā (recepcijā).

Nebūt nē! Ļaujiet viesnīcas Wi-Fi sekot viesiem un viņu ierīcēm. Jūsu viesi vēlas brīvi lietot internetu no jebkuras vietas viesnīcā, ne tikai esot vestibilā vai numuros, tāpēc  iekļaujiet Wi-Fi zonā arī fitnesa zāli, SPA, baseinu, restorānu un bārus. Tas piešķirs jums dažas priekšrocības salīdzinājumā ar konkurentiem. Neaizmirstiet arī par āra baseinu un atpūtas zonām, dārzu, auto stāvlaukumu un jebkuru citu vietu jūsu īpašumā.

 

Kļūda #4. Visaptveroša viesnīcas Wi-Fi tīkla uzstādīšana un lietošana prasa augsti kvalificētu IT speciālistu iesaistīšanu.

Kā izvēlēties tādu tīkla vadības programmatūru, kas nodrošina gan vadu, gan arī bezvadu tīkla uzturēšanu, līdz minimumam samazinot IT speciālista patērēto laiku? Atbilde ir - izvēlieties ražotāju, kurš var piedāvāt vienotu Wi-Fi un LAN tīklu vadības risinājumu.

 

Kļūda #5. Bezvadu piekļuve paredzēta tikai viesiem.

Ne gluži, ja vēlaties uzlabot viesu apkalpošanas ātrumu un efektivitāti. Viesnīcas personālam jābūt sasniedzamam jebkurā brīdī, no jebkuras vietas neatkarīgi no darbinieka atrašanās vietas uzņēmuma teritorijā. Bezvadu piekļuve sniedz iespēju darbiniekam operatīvāk reaģēt uz viesu vajadzībām. Piemēram, pēc numuru tīrīšanas pabeigšanas, nepārtraucot darbu, iespējams nekavējoši nomainīt tā pieejamības statusu, kā arī bāru un restorānu personāls var atsaukties viesu lūgumiem, ne tikai stāvot aiz letes, bet jebkurā brīdī, kad atrodas Wi-Fi darbības zonā.

 

Wi-Fi jeb bezvadu interneta pieejamība ir kritisks faktors, lai viesnīca būtu moderna un viesiem pievilcīga. Lai viesi gribētu tajā atgriezties un atstātu labu atsauksmi. Wi-Fi risinājums uz nomu ir labs veids kā jau tagad modernizēt viesnīcas bezvadu internetu.

 

Noderīgi:

| Konsultācija ar Adventus Solutions ekspertu

| Speciālais piedāvājums. Wi-Fi risinājums uz nomu

| Tendence #1 - aplikāciju ieviešana viesnīcas personālam

Tendence #3 - bezkontakta apkalpošanas instrumenti   

 

 


SazinātiesMēs priecāsimies Jums palīdzēt.


All rights reserved. © Adventus Ltd.
Šī lietotne izmanto sīkdatnes, turpinot lietot šo lietotni, jūs piekrītat mūs sīkdatņu politikai.
Piekrītu