Main adventus popup trigger
X
Labdien! Kā mēs varētu Jums palīdzēt?
Sazinieties ar Adventus Solutions speciālistiem. Priecāsimies atbildēt!
Atcelt
Labdien! Kā mēs varētu Jums palīdzēt?

IT RISINĀJUMI UZŅĒMUMIEM UN BIZNESAM

Pieteikties bezmaksas konsultācijai

 

KORPORATĪVĀS KOMUNIKĀCIJAS VAJADZĪBAS

Atvērt visu Aizvērt visu
AUSTIŅAS UN BRĪVROKU KOMUNIKĀCIJA

Jūsu birojā ir darbinieki, kam nepieciešams vienlaicīgi gan runāt, gan strādāt ar datoru? Šo darbu varēs veikt daudz efektīvāk, ja izmantosiet Jabra brīvroku komunikāciju risinājumus.

MOBILIE DARBINIEKI

Jūsu uzņēmumā ir mobilie darbinieki, kuriem jānodrošina piekļuve korporatīvajiem telefonijas resursiem un datiem arī atrodoties ārpus biroja? Mūsu Mūsu telefonijas un apvienoto komunikāciju (Unified Communications) risinājumi nodrošina plašas iespējas darbiniekiem nodrošināt pilnfunkcionālu attālinātu darbu ar funkciju līmeni, kas līdzvērtīgs darbam birojā.

TĪKLU INFRASTRUKTŪRA

Jūs iekārtojat vai renovējat biroju? Mēs piedāvājam pilnu risinājumu klāstu jūsu komunikāciju vajadzībām - sākot ar strukturētajām LAN kabeļu sistēmām, datortīkla aparatūru, beidzot ar jebkuras sarežģītības telefonijas risinājumiem un tos papildinošajām aplikācijām.

LIETOJUMPROGRAMMU IZSTRĀDE (SOFTWARE DEVELOPMENT)

Mēs nodrošinām ārpakalpojumu izmantošanu klientiem dažādās nozarēs. Klienti izmanto mūsu pielāgotās lietojumprogrammas un pieredzi dažādu ražotāju lietojumprogrammu komponentu integrēšanā, lai sasniegtu augstāko iespējamo atdevi no savas infrastruktūras.

APVIENOTĀS KOMUNIKĀCIJAS (UNIFIED COMMUNICATIONS)

Nepieciešami komunikāciju risinājumi, kas palīdz darbiniekiem sadarboties ar dažādām ierīcēm un lietojumsprogrammām, neatkarīgi no savstarpejā ģeogrāfiskāi novietojuma? Šo varēs veikt daudz efektīvāk, ja izmantosiet apvienoto komunikāciju Unified Communications risinājumus

VIDEO KOMUNIKĀCIJA

Meklējiet risinājumu TelePresence un videokonferenču sistēmām? Mūsu klientiem tiek piedāvāts pilns risinājumu klāsts darbam ar augstas izšķirtspējas video, ieskaitot pilnas TelePresence sistēmas, sistēmas konferenču telpām un birojiem, personīgās sistēmas, integrētas HD videokonferenču sistēmas un galda sistēmas datoriem.

VIRTUĀLĀ KOMUNIKĀCIJU SISTĒMA

Jūsu uzņēmums ir izvietots vairāk kā vienā ēkā? Neatkarīgi no šo biroju atrašanās vietas (vienā pilsētā vai dažādās valstīs), piedāvātie telefonijas un apvienoto komunikāciju (Unified Communications) risinājumi ļauj izveidot virtuālu sakaru sistēmu.

KLIENTU APKALPOŠANAS KVALITĀTE

Atvērt visu Aizvērt visu
LIELA ZVANU SKAITA APSTRĀDE

Jūs saņemat daudz izsaukumu, ko nepieciešams kvalitatīvi pieņemt un apstrādāt? Tai skaitā iegūt detalizētas atskaites par pašlaik aktīvajiem izsaukumiem vai vēsturiskos statistikas datus? Mūsu kontaktu centra risinājumi nodrošina visplašākos gan balss, gan jebkura veida multimediju izsaukumu (e-pasti, SMS, web pieprasījumi) apstrādi.

SARUNU IERAKSTI

Daudziem uzņēmumiem (gan iekšējā, gan ārējā Call Center vidē) arvien pieaug vajadzība ierakstīt sarunas, īpaši saistībā ar likumdošanas normatīviem vai strīdu izskatīšanai. Šī prasība ir īpaši aktuāla uzņēmumiem finanšu un komunālo pakalpojumu jomās, veselības aprūpes, izglītības, viesmīlības un drošības nodrošināsanas organizācijām. Sarunu ierakstus var veikt daudz efektīvāk, izmantojot mūsu Sarunu ierakstu risinājumus.

 

Risinājumi nozarēm

Citi mūsu biznesa virzieni

Ja šeit minētās vajadzības jums ir aktuālas, kā arī gadījumā, ja jūs interesejošās komunikāciju biznesa vajadzības šeit nav minētas,  aicinām uz bezmaksas konsultāciju un mēs kopīgi atradīsim optimālāko risinājumu.


All rights reserved. © Adventus Ltd.
Šī lietotne izmanto sīkdatnes, turpinot lietot šo lietotni, jūs piekrītat mūs sīkdatņu politikai.
Piekrītu