Main adventus popup trigger
X
Labdien! Kā mēs varētu Jums palīdzēt?
Sazinieties ar Adventus Solutions speciālistiem. Priecāsimies atbildēt!
Atcelt
Labdien! Kā mēs varētu Jums palīdzēt?

Wi-Fi 6E - premium klases bezvadu tīkla standarts, kurš atver Wi-Fi tīkliem 6 GHz spektru.

Viss, kas jāzina par jauno standartu.

 

Alcatel-Lucent Enterprise paziņo par gatavību premium Wi-Fi 6E standartam

Alcatel-Lucent Enterprise - vadošais digitālā laikmeta tīklu, komunikāciju un mākoņrisinājumu ražotājspapildina savu Wi-Fi produktu klāstu ar OmniAccess Stellar 14xx sērijas Wi-Fi 6E piekļuves punktiem, kuri bez esošā 2.4GHz un 5GHz frekvenču spektra izmanto arī 6 GHz diapazonu, kas ļauj summāri apmēram 3 reizes palielināt kopējo pieejamo kanālu skaitu. 

2022.-2023.gados Alcatel-Lucent Enterprise, kura risinājumus Baltijā pārstāv Adventus Solutions, uzsāka pārdot jaunos Wi-Fi 6E AP1451, AP1431, AP1411 piekļuves punktus profesionālā aprīkojuma segmentā. 

 

Wi-Fi 6E piedāvā daudzas priekšrocības, nozīmīgākās no tām:

1. Wi-Fi 6E paplašina spektru 6 GHz diapazonā, kas nodrošina ievērojami lielāku kanālu skaitu un attiecīgi dod pieeju lielākam lietotāju skaitam

2. Gigabitu ātrums, ārkārtīgi īsas signāla aiztures, liela datu ietilpība

3. Atbalsts jaunajām lietojumprogrammām ar 8K Ultra HD video, paplašināto un virtuālo realitāti

4. Uzlabota veiktspēja ļoti blīvā lietotāju vidē, ļaujot lielam skaitam klientu vienlaikus izveidot savienojumu ar vienu piekļuves punktu

5. Gatavība atbalstīt ievērojamu IoT ierīču skaita pieaugumu

 

 

Wi-Fi 6E pielietojums

Pieaugot liela joslas platuma un zema latentuma lietojumprogrammu skaitam (paplašinātā/virtuālā realitāte, 4K/8K Ultra-HD video un medicīnas IoT), 6 GHz Wi-Fi tagad ir pieejami 7 īpaši plati 160 MHz kanāli uzlabotai veiktspējai. Publiskās norises vietas un lietotāju pārpildītas vides būs pirmās, kas gūs lielu labumu no uzlabotajām Wi-Fi piekļuves iespējām un novērtēs ievērojamu kvalitātes pieaugumu.

Pamatojoties uz dalītu resursu WLAN vadības arhitektūru, OmniAccess Stellar risinājums neprasa izmanot fizisku centralizētu kontrolleri, tanī pat laikā nodrošinot augstu veiktspēju ar maksimālu mērogojamību, vienkāršu uzstādīšanu un lietošanu.

Valstīs, kurās ir apstiprināts Wi-Fi 6E, klienti tagad var izmantot vienu no lielākajiem nelicencētā spektra piedāvājumiem, kas uzlabo nākamās paaudzes lietotņu veiktspēju ierīcēs, kurās iespējots Wi-Fi 6E.

Wi-Fi 6/6E būs īpaši piemērots tajās nozarēs, kurās ir liels pieprasījums pēc augstas datu caurlaidspējas, kā piemēram lidostas, augstākās izglītības iestādes, veselības aprūpe, viedās pilsētas u.c. – visur, kur nepieciešama labāka Wi-Fi tīkla veiktspēja.

 

 

Wi-Fi paaudžu salīdzinājums

  Standard Year Released Max data rate Frequency bands Spatial streams
Wi-Fi 4 IEEE 802.11n 2009 150 Mbps 2.4 GHz and 5GHz 1
Wi-Fi 5 IEEE 802.11ac 2014 3.5 Gbps 5GHz 4
Wi-Fi 6 IEEE 802.11ax 2019 9.6 Gbps 2.4 GHz and 5GHz 8
Wi-Fi 6E IEEE 802.11ax 2020 10.8 Gbps 2.4 GHz, 5GHz and 6GHz 8

 


Kad sākt tīkla modernizēšanu?

Pārsvarā uzņēmumi ik pēc 4-5 gadiem plāno uzlabot savu Wi-Fi infrastruktūru, izmantojot Wi-Fi 6/6E, daži sāks pāreju agrāk. Mēs prognozējam, ka nākamo 24 mēnešu laikā, lielākajai daļai uzņēmumu daži no infrastruktūras komponentiem darbosies jau ar šo jaunāko tehnoloģiju.

Ņemot vērā to, ka tīkla modernizācija nenotiek tik ātri kā personīgo ierīču nomaiņa, tagad varētu būt piemērotākais laiks, lai sāktu plānot tīkla infrastruktūras modernizēšanu pārējot uz Wi-Fi 6/6E, pirms jūsu tīkls tiks pārslogots.

 

OmniAccess Stellar Wi-Fi bezvadu risinājums apmierinās visu klientu vajadzības

Alcatel OmniAccess Stellar Wi-Fi risinājums ir izstrādāts, lai apmierinātu visas klientu vajadzības, nodrošinot augstu veiktspēju ar maksimālu mērogojamību un vienkāršu uzstādīšanu. Esošie klienti var izvēlēties no dažādiem pirkuma modeļiem, tostarp tīklu kā pakalpojumu (network-as-a-service), lai veiktu nevainojamu pāreju.
 
Adventus Solutions – Alcatel-Lucent uzticamais partneris Baltijā jau vairāk nekā 25 gadus – ir gatavs palīdzēt pāriet uz jaunajiem Wi-Fi standartiem ar minimālām investīcijām un nulles finanšu risku. 💼🔝
 

Piedāvājam pilnu OmniAccess Stellar Wi-Fi risinājumu klāstu, tostarp jauno Wi-Fi 6E piekļuves punktu AP1451, AP1431, AP1411, kas ir pieejami pasūtīšanai Baltijas tirgū. Lai saņemtu plašāku informāciju, aicinām konsultēties ar mūsu speciālistiem.

 

Saistītie raksti:

WiFi 7 (802.11be) - viss, kas jums ir jāzina par standartu

Trendi - 2024

Datu Tīklu Transformācija 2024

| Uzzini vairāk par Stellar Wi-Fi solutions

| Wi-Fi risinājumi viesnīcām


All rights reserved. © Adventus Ltd.
Šī lietotne izmanto sīkdatnes, turpinot lietot šo lietotni, jūs piekrītat mūs sīkdatņu politikai.
Piekrītu