Main adventus popup trigger
X
Labdien! Kā mēs varētu Jums palīdzēt?
Sazinieties ar Adventus Solutions speciālistiem. Priecāsimies atbildēt!
Atcelt
Labdien! Kā mēs varētu Jums palīdzēt?

      

                          

Valsts sektora attīstība

Adventus Solutions piedalījās BiSMART tehnoloģiju konferencē 11.10.2017

 

Biznesa tehnoloģiju ienākšana valsts sektorā notiek arvien straujāk un neatlaidīgāk. Lai arī tas nenotiek tik strauji un viegli kā biznesa sektorā, digitalizācija strauji iesoļo pašvaldībās, ministrijās un citās valsts pārvaldes institūcijās. Tas manāms gan sociālo tīklu aktivitātēs, komunikācijas kanālos un veidā, gan datu aizsardzības, uzglabāšanas jomā. Institūciju mājas lapas kļūst arvien draudzīgākas, intuitīvākas un dokumentu aprite arvien vienkāršāka. Taču straujāka biznesa tehnoloģiju ieviešana prasa ne tikai interesi un atvērtu domāšanu, bet arī zināšanas un izpratni. Lai apskatītu esošo sitāciju valsts segmentā, salīdzinātu dažādu institūciju sasniegto, pieredzēto kā arī parādītu vēl neapgūtās iespējas, šī gada 11. oktobrī BiSMART pulcēja pašvaldību vadītājus, ministriju un citu valsts pārvaldes institūciju vadošo personālu, lai kopīgi ar ekspertiem izzinātu iespējas, dalītos pieredzē un kļūtu vēl gatavākiem nākotnes izaicinājumiem.

 

 

Adventus Solutions video prezentācija "Digitālā sadarbība valsts sektorā. Tendences un jaunās tehnoloģijas” (12:21)

 

 

   

Par BiSMART

BiSMART ir biznesa tehnoloģiju platforma. Vieta, kur satiekas cilvēks, bizness un tehnoloģijas.
Apvienojot spēcīgākos nozares profesionāļus un progresīvākos uzņēmumus, kolaborācijā veidojam izcilu saturu - regulāras augstākā standarta konferences, meistarklases, vebinārus, apmācības, blogu, e-ziņas, video materiālus un sniedzam padomu. Vairāk par BiSMART aktivitātēm var uzzināt šeit: www.bismart.lv

BiSMART partneri: Telia Latvija, Latvijas Mobilais Telefons, Corporate Solutions, IBM, Nordea banka, Fima, Cisco, Adventus Solutions, SAP, PwC Latvija, Mailigen, MacMaster, Canon, Datakom, New Black, Runas Kursi.lv, Zparks.lv, Radio SWH, Delfi, Lurosoft.

      

     Saistītie raksti:

| Adventus Solutions - BiSMART platformas partneris 

Gudra finanšu vadība – BiSMART konference 14.06.2017

Kā efektīvāk sasniegt klientu digitālajā laikmetā?  BiSMART

 

All rights reserved. ©2019 Adventus Ltd.