Main adventus popup trigger
X
Labdien! Kā mēs varētu Jums palīdzēt?
Sazinieties ar Adventus Solutions speciālistiem. Priecāsimies atbildēt!
Atcelt
Labdien! Kā mēs varētu Jums palīdzēt?

      

                          

 

Tirdzniecības nozares izaicinājumi un inovācijas

Adventus Solutions piedalījās BiSMART Tirdzniecības nozares konferencē 24.08.2017, Rīgā

 

Strauji attīstoties e-komercijai, transformējoties piegādes ķēdēm, vienkāršojoties starptautiskajai tirdzniecībai un konkurences cīņai saasinoties, tirdzniecības sektora uzņēmumi saskaras ar jauniem izaicinājumiem - konkurence ar globālajiem "milžiem", lojalitātes programmu modernizācija, patērētāju uzvedības maiņa, gudro sensoru ieviešana veikalos, mākslīgā intelekta attīstība, M2M, IOT, 5G.

 

Tās ir tikai dažas no tirdzniecības nozarei aktuālajām tēmām, kas tika apskatītas BiSMART organizētajā konferencē, kas norisinājās 24. augustā. Konferencē kopā ar ekspertiem un nozares spēlētājiem meklējām atbildes uz neskaidriem jautājumiem un piedāvājām rīkus tirdzniecības uzņēmumu attīstībai un izaugsmei.

 

Adventus Solutions attīstības un mārketinga vadītāja Katrīna Levita dalībniekiem stāstīja par efektīvās pārdošanas un klientu servisa platformu Kontaktu centrs un par jaunajām profesionālajām austiņām  Jabra Evolve 75. Kontaktu centra risinājums ļauj apstrādāt visus iespējamos kontaktu kanālus vienotā platformā (zvani, e-pasti, sms, čati, web-formas, sociālie tīkli, mobilās aplikācijas u.c.), strādāt vienā interfeisā, optimizēt izmaksas un nodrošināt augstu servisa līmeni. Savukārt, Jabra Evolve 75 austiņas ar dubulto trokšņu slāpēšanu un aizņemtības indikatoru ļauj pārdevējiem un operatoriem strādāt bez stresa un koncentrēties uz darāmo!

 

Adventus Solutions video intervija (10:53)

BiSMART mājas lapā pieejamas konferences atziņas un visu lektoru prezentācijas video formātā.

 

Par BiSMART

BiSMART ir biznesa tehnoloģiju platforma. Vieta, kur satiekas cilvēks, bizness un tehnoloģijas.
Apvienojot spēcīgākos nozares profesionāļus un progresīvākos uzņēmumus, kolaborācijā veidojam izcilu saturu - regulāras augstākā standarta konferences, meistarklases, vebinārus, apmācības, blogu, e-ziņas, video materiālus un sniedzam padomu. Vairāk par BiSMART aktivitātēm var uzzināt šeit: www.bismart.lv

BiSMART partneri: Telia Latvija, Latvijas Mobilais Telefons, Valmieras pilsētas pašvaldība, Corporate Solutions, IBM, Nordea banka, Fima, Cisco, Adventus Solutions, SAP, PwC Latvija, Mailigen, MacMaster, Canon, Datakom, New Black, Runas Kursi.lv, Zparks.lv, Radio SWH, Delfi, Lurosoft.

      

      

     Saistītie raksti:

| Adventus Solutions - BiSMART platformas partneris 

Kā uzrunāt digitālās ēras klientu? – BiSMART Forums - 2016

Kā efektīvāk sasniegt klientu digitālajā laikmetā?  BiSMART

 

All rights reserved. ©2019 Adventus Ltd.