Main adventus popup trigger
X
Labdien! Kā mēs varētu Jums palīdzēt?
Sazinieties ar Adventus Solutions speciālistiem. Priecāsimies atbildēt!
Atcelt
Labdien! Kā mēs varētu Jums palīdzēt?

Jabra Evolve 75 ir pasaulē pirmās austiņas, kas sertificētas

atbilstoši jaunām Microsoft Skype for Business prasībām

 

Kā izvēlēties pareizo ierīci Skype for Business lietotnei?

Pēdējo gadu laikā uzņēmums Microsoft ir sertificējis Skype for Business lietošanai daudz ierīču, lai sniegtu klientiem un partneriem izvēles iespējas. Tā kā pārdevēji piedāvā tirgū daudzus risinājumus ar dažādām īpašību kombinācijām, izvēlēties pareizo ierīci Skype for Business vajadzībām nav viegls uzdevums.

 

 

Kādas ir jaunās Microsoft prasības Skype for Business lietotnei?

Tā kā Microsoft vēlas palielināt Skype for Business lietotāju skaitu un nodrošināt klientiem vēl augstāku kvalitātes līmeni, ir ieviestas jaunas prasības ar vēl stingrākām vadlīnijām. Šīs jaunās prasības ir iedalītas divās kategorijās: atvērtā tipa birojs un ārtelpas, kas ļaus Microsoft oficiāli sniegt saviem klientiem jaunus ieteikumus, kad viņi vēlēsies iegādāties labākās austiņas ar mikrofonu, kas paredzētas balss pārraidei.

 

Atvērtā tipa birojs

Lai ierīce atbilstu atvērtā tipa biroja prasībām, ir jāpierāda, ka tās mikrofons pietiekami slāpē apkārtējos trokšņus un biroja sarunas. Ir nepieciešams, lai mikrofons neuztvertu tās personas sarunu vai tērzēšanu, kas sēž pie galda blakus austiņu lietotājam. Vienkāršākiem vārdiem runājot, tas nozīmē, ka klientiem nevajadzētu dzirdēt trokšņus, ko viņi parasti dzird kontaktu centrā vai atvērtā tipa birojā.

Ārtelpas

Microsoft ārtelpu prasībās ir iekļauti dažādi „trokšņu profili“, kas tiek izmantoti ierīces atbilstības noteikšanai. Šo profilu trokšņi ir tādi, kādus var dzirdēt, piemēram, dzelzceļa stacijā, kafejnīcā, automobilī utt. Austiņām ir jānodrošina trokšņu slāpēšana tādā mērā, lai signālu saņēmējs joprojām varētu dzirdēt balsi skaļi un skaidri, neņemot vērā šos fona trokšņus. Nevajadzētu cerēt, ka šādos apstākļos tiks slāpēti visi trokšņi, taču ierīcei ir jāslāpē pietiekami daudz trokšņu, lai tie nepazeminātu sarunas vispārējo kvalitāti.

 

Kādas ir Evolve 75 austiņu unikālās īpašības, kas ļauj Jabra ražotājam oficiāli izpildīt šīs prasības?

Lai Jabra varētu izpildīt šīs prasības, tai bija jāizstrādā tāds mikrofons, kas būtu pietiekami jaudīgs, lai atbilstu jaunajiem un stingrajiem kritērijiem. Jabra to sasniedza, instalējot austiņās viedo programmatūru, kas ļauj vienam uz ausīm esošam ANC (Active Noice Cancellation)  mikrofonam mijiedarboties ar pamata mikrofonu. Šo divu mikrofonu mijiedarbība rada „zonu“ ar pamata mikrofonu centrā, kuras sniedzamība ir līdz 60 cm.

Viss, kas atrodas ārpus šīs „zonas“, tiek atzīts par fona tērzēšanu un troksni, un šis troksnis tiek samazināts. „Zonas“ iekšpusē programmatūra identificē lietotāja runu un nodrošina visa teiktā uztveršanu. Tas ir unikāls risinājums, kas nodrošina Jabra spēju izpildīt jaunās prasības.

     Attēlu rezultāti vaicājumam “evolve 75”   Attēlu rezultāti vaicājumam “evolve 75”

 

Interesē Jabra Evolve 75 austiņu bezmaksas testēšana? Sazinieties ar mums.

Atvērtā tipa birojs, kas kalpo par etalonu, ir tāda biroja vide, kurā saziņai tiek izmantotas sertificētas Unified Communication (UC) austiņas. Lai austiņas varētu iegūt UC sertifikācijas zīmi, tām ir jāatbilst vairākām stingri noteiktām prasībām un jāsaņem attiecīgo UC pārdevēju apstiprinājums. 

Jabra Evolve 75

  • ir profesionālas bezvadu austiņas, kas izstrādātas atvērta biroja videi
  • ir pasaulē vienīgās austiņas, kas atbilst Microsoft jaunām sertificēšanas prasībām - atvērtā tipa birojos un ārtelpās
  • austiņas ar augstas kvalitātes dubulto trokšņu slāpēšanu (ANC, PNC) un Bluetooth palīdz radīt lietotājam personīgo koncentrēšanās zonu.

 

| Vairāk par Jabra Evolve 75

| Bezmaksas testēšana

| Trokšņu slāpēšana austiņās


SazinātiesMēs priecāsimies Jums palīdzēt atrast piemērotāko risinājumu.


All rights reserved. ©2022 Adventus Ltd.
Šī lietotne izmanto sīkdatnes, turpinot lietot šo lietotni, jūs piekrītat mūs sīkdatņu politikai.
Piekrītu