Main adventus popup trigger
X
Labdien! Kā mēs varētu Jums palīdzēt?
Sazinieties ar Adventus Solutions speciālistiem. Priecāsimies atbildēt!
Atcelt
Labdien! Kā mēs varētu Jums palīdzēt?

 

 

 

Kāpēc izmantot bezvadu risinājumus?

 

Pētījumos atklāts, ka 20-40% no darba laika veicam uzdevumus līdz 12 m attālumā no mūsu galda. Bezvadu austiņu lietošana ļauj ievērojami uzlabot darba efektivitāti un nezaudēt nevienu zvanu. Tāpēc par pēdējā laika tendenci kļūst bezvadu risinājumu izmantošana  jomās, kur telefona sarunām ir nopietna nozīme biznesa procesā - klientu kontaktu centros, kā arī finanšu u.c. konsultāciju sniegšanā pa telefonu. Pārliecināties par bezvadu austiņu priekšrocībām iespējams, izmantojot mūsu jauno Jabra bezmaksas testa programmu.

 

Kā liecina starptautiskā ražotāja Jabra veiktie pētījumi,

93% lietotāju uzskata, ka bezvadu austiņu izmantošana palielina viņu darba ražīgumu, kā arī sniegto apkalpošanas kvalitāti.*

73% lietotāju meklē informāciju zvana laikā.*

44% vadu austiņu lietotāju uzskata, ka vadu austiņu izmantošana, kas piesaista viņus darba vietai, pazemina kopējo darba kvalitāti.**

| Izmantojot bezvadu austiņas, par 26,2% samazinās vidējais vienas sarunas laiks, par 62,7% samazinās pāradresēto zvanu skaits.***

 

Šādi secinājumi saistīti kā ar virkni bezvadu risinājumu sniegto priekšrocību, tostarp iespējām vienmēr būt pieejamiem, pat neatrodoties pie darba galda, mazāku atzvanīšanas reižu skaitu, ātrāk atrisinātiem jautājumiem,  ar iespēju jau konsultāciju gaitā saņemt citu kolēģu padomus, tā ar augstāku darba efektivitāti un gandarītākiem klientiem.

Bezvadu austiņas kontaktu centros 

Visbiežāk attālinātās konsultācijas sniedz kontaktu centru darbinieki un klientu menedžeri, ikdienā atbildot uz lielu skaitu zvanu. Vairākumā gadījumu šādu pakalpojumu sniedzēji orientējas uz līdz 6-7 minūšu ilgām sarunām; lielākoties strādā savā darba vietā, tomēr līdz 20% laika pavada uzdevumos un īsās sapulcēs prom no darba galda.  

Pastāvot ierobežotām iespējām atrauties no darba vietas, cilvēki nogurst ievērojami ātrāk, samazinās viņu koncentrēšanās spējas un uzmanība, kas savukārt objektīvi palēnina klientu apkalpošanas laiku. Bezvadu austiņu izmantošana kā novērš šīs problēmas, tā ļauj atbildēt uz lielāku skaitu zvanu, nekā risinājumi ar vadu. Kā liecina jau minētais pētījums, vidējais vienas sarunas laiks, izmantojot bezvadu austiņas, samazinās par 26,2%, bet pāradresēto zvanu skaits – par gandrīz divām trešdaļām – 62,7%.

Kontaktu centru operatoriem visvairāk piemēroti Jabra Pro 900 sērijas bezvadu risinājumi. Ekonomiskas, uzticamas, ērti lietojamas bezvadu austiņas nodrošina iespēju atbildēt uz zvaniem līdz par 120 m attālumā no darba vietas, bet ar vienu uzlādi pietiekami vairāk par 8 darba stundām. Austiņas ir saderīgas ar stacionāro tālruni, viedtālruni, datoru vai planšetdatoru un tieši tāpat palīdzēs uzlabot kā darba ražīgumu, tā pakalpojumu kvalitāti.

Bezvadu austiņas konsultantiem, baņķieriem, juristiem 

Sarežģītākas, ilgākas un nopietnākas konsultācijas klientiem tiek sniegtas finanšu un citās pakalpojumu jomās, kur konsultanti, privātie baņķieri vai juristi regulāri sniedz plaša spektra padomus, tostarp attiecībā uz investīciju portfeļiem, īpašumu iegādi, dažādām darījumu noslēgšanas niansēm, utt., pie tam ļoti bieži padoms ir nepieciešams nekavējoties.

Šī iemesla dēļ svarīgi, lai atbildīgais darbinieks darba laikā būtu pieejams nepārtraukti un spētu pieņemt zvanus no visām zvana ierīcēm ar vienām austiņām. Šādu konsultantu sarunas ilgst vidēji līdz 7-8 minūtēm un bieži, lai atrisinātu klienta jautājumu ir vajadzīga papildu konsultācija pie kolēģiem-speciālistiem. Konsultanti uzdevumos līdz 12 m attālumā no darba galda pavada līdz 40% laika. Pastāv augsts risks zaudēt darījumu neatbildētā zvana dēļ.

Šo mērķu sasniegšanai piemērotākais risinājums būtu augstākās klases Jabra Pro 9400 sērijas profesionālās bezvadu austiņas, kas nodrošina iespēju saņemt zvanus vienlaikus no visām ierīcēm, kas tiek izmantotas šāda veida saziņai – viedtālruņa, stacionārā tālruņa un datortālruņa (Skype u.c.), ļaujot konsultantam brīvi pārvietoties pa biroju, turpinot saņemt zvanus, bet līdzko nepieciešama detalizētāka informācija, tā atgriezties darba vietā, nepārtraucot sarunu. Austiņas nodrošina kvalitatīvu skaņu līdz 150 m attālumā, bet viena uzlāde garantē 10 stundu sarunu.

Bezvadu austiņas atvērtā tipa biroju darbiniekiem

69% no biroju darbiniekiem saka, ka troksnis darbā negatīvi ietekmē viņu produktivitāti, jo traucē koncentrēties uz darāmo. Jabra ir izstrādājis Evolve austiņu sēriju, kas īpaši paredzēta trokšņainām darbavietām un atvērta tipa biroju darbiniekiem.

Evolve bezvadu austiņām ir gan aktīvā, gan pasīvā trokšņu slāpēšana un iebūvēts aizņemtības indikators, kas nodrošina darba zonu ar netraucētu koncentrāciju. Jūs varat ieslēgt aktīvo trokšņu slāpēšanu, lai praktiski likvidētu zemas frekvences skaņas, piemēram, gaisa kondicionētāja skaņu. Aktīvā trokšņu slāpēšana izmanto uzlabotus mikrofonus, lai novērstu apkārtējā trokšņa līmeni (tikai Evolve75 un Evolve80 austiņām). Austiņas caur Bluetooth var vienlaicīgi savienot ar divām ierīcēm ar bezvadu tīkla diapazonu līdz 30m.

Austiņu testēšanas programma 

Jabra un mēs Adventus Solutions esam tik ļoti pārliecināti par priekšrocībām no bezvadu austiņu izmantošanas, ka klientiem piedāvājam bezmaksas testa programmu - izmēģiniet Jabra austiņas savā darba vietā bez maksas līdz pat 3 dienām. Pieteikšanās pie Katrīnas Levitas katrina.levita@adventus.lv vai šeit

 

* Jabra YouGov Study, 2012

** Jabra Call Centric Study, 2015.

***Jabra &Benchmark Portal report

 

| Trokšņu slāpēšana austiņās

All rights reserved. ©2019 Adventus Ltd.