Main adventus popup trigger
X
Labdien! Kā mēs varētu Jums palīdzēt?
Sazinieties ar Adventus Solutions speciālistiem. Priecāsimies atbildēt!
Atcelt
Labdien! Kā mēs varētu Jums palīdzēt?

      

                          

Vieda pilsētvide jeb Smart City

Adventus Solutions piedalījās BiSMART konferencē 15.09.2017, Jelgavā

 

Mūsdienu centralizācijas, urbanizācijas un globalizācijas laikmets ievieš savas korekcijas kā cilvēku un uzņēmumu attīstībā, kustībā, tā arī vēlmēs un arvien augošās prasībās pret vidi, kurā dzīvot un strādāt. Kas ir Smart city koncepts? Ko tas ietekmē un kā to ieviest dzīvē? Ko no viedas pilsētvides iegūst pašvaldība, kā tā palīdz investoriem, uzņēmējiem un iedzīvotājiem? Konferences dalībnieki diskutēja par šiem un citiem būtiskākajiem Smart city faktoriem.

Konferenci atklāja Juris Kabakovs, BiSMART vadītājs un pasākuma namatēvs Andris Rāviņš, Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājs. Ar prezentāciju par Viedo pilsētu un tās galvenajiem veiksmes faktoriem, konferenci iesāka Dr.dat. Baiba Apine, PwC Biznesa vadības konsultāciju direktore, savukārt, par reālo situāciju un jau paveikto Smart city ieviešanā, pieredzē dalījās Gints Reinsons, Jelgavas pašvaldības operatīvās informācijas centra vadītājs. Tupinājumā Latvijas Mobilais Telefons pārstāvis ieskicēja IoT (Internet of Things jeb lietu internets) viedai pilsētai un pastāstīja par pašvaldības komunikācijas rīkiem, kas nepieciešami informētības un lojalitātes celšanai iedzīvotāju un uzņēmēju vidū. Jelgavas uzņēmējs Ervīns Stūrmanis no Mikrokods, akcentēja ģeotelpisko datu infrastruktūras nozīmi Viedās pilsētas pārvaldībā, savukārt, FIMA lektors pastāstīja, cik būtiska nozīme Smart city konceptā ir inteliģentajiem transporta risinājumiem. Jautāta par elektrotīkla nozīmību viedas pilsētvides attīstībā, AS "Sadales tīkls" klientu direktore un valdes locekle Baiba Priedīte uzsver, ka "moderns, uz digitālām tehnoloģijām un risinājumiem balstīts elektrotīkls uzlabo elektroapgādes drošumu un kvalitāti, veicina klientu apmierinātības paaugstināšanu, nodrošina tehnoloģisko un industriālo nozaru izaugsmi, kā arī tautsaimniecības attīstību un valsts konkurētspēju kopumā" šo tēmu iztirzājām arī konferences ietvaros.

Konferences noslēgumā vieslektors Bas Boorsma uzstājās ar intriģējošu un pārsteidzošu tēmu "Ceļā uz jaunu digitālo ēru mūsu pilsētās", kuras ietvaros uzzinājām,

kas sagaida pilsētas tuvā un tālākā nākotnē - kā dzīvosim, ko patērēsim, kā komunicēsim un ko sagaidīsim no Smart city.

Adventus Solutions attīstības un mārketinga vadītāja Katrīna Levita dalībniekiem stāstīja par Jabra Evolve 75, kas ir pasaulē pirmās austiņas, kas sertificētas atbilstoši jaunām Microsoft Skype for Business prasībām. Jabra Evolve 75 austiņas ar dubulto trokšņu slāpēšanu un aizņemtības indikatoru ļauj lietotājam strādāt bez stresa un koncentrēties uz darāmo!

Konference klātienē pulcēs Latvijas pašvaldību vadītājus un nodaļu vadītājus, uzņēmējus un Smart city koncepta ekspertus un ieviesējus.

 

Adventus Solutions video intervija (08:58)

 

   

Par BiSMART

BiSMART ir biznesa tehnoloģiju platforma. Vieta, kur satiekas cilvēks, bizness un tehnoloģijas.
Apvienojot spēcīgākos nozares profesionāļus un progresīvākos uzņēmumus, kolaborācijā veidojam izcilu saturu - regulāras augstākā standarta konferences, meistarklases, vebinārus, apmācības, blogu, e-ziņas, video materiālus un sniedzam padomu. Vairāk par BiSMART aktivitātēm var uzzināt šeit: www.bismart.lv

BiSMART partneri: Telia Latvija, Latvijas Mobilais Telefons, Corporate Solutions, IBM, Nordea banka, Fima, Cisco, Adventus Solutions, SAP, PwC Latvija, Mailigen, MacMaster, Canon, Datakom, New Black, Runas Kursi.lv, Zparks.lv, Radio SWH, Delfi, Lurosoft.

      

     Saistītie raksti:

| Adventus Solutions - BiSMART platformas partneris 

Gudra finanšu vadība – BiSMART konference 14.06.2017

Kā efektīvāk sasniegt klientu digitālajā laikmetā?  BiSMART

 

All rights reserved. ©2019 Adventus Ltd.