Main adventus popup trigger
X
Labdien! Kā mēs varētu Jums palīdzēt?
Sazinieties ar Adventus Solutions speciālistiem. Priecāsimies atbildēt!
Atcelt
Labdien! Kā mēs varētu Jums palīdzēt?


Jabra ir laidis klajā jauno must-have darba gadžetu – Jabra Speak 710

Jaunākās paaudzes portatīvais spīkerfons* Jabra Speak 710 ir paredzēts profesionālai un personīgai lietošanai, kā arī nodrošina lielisku skaņu konferences zvaniem un mūzikai. To var viegli savienot ar datoru, viedtālruņiem un planšetdatoriem, kas ļauj uzsākt konferences zvanu, lai kur Jūs atrastos.

 

 

Diska formas ierīcei ir Hi-Fi skaļruņi, un tā nodrošina augstas precizitātes skaņu, kā arī tajā ir iestrādāts izkliedētais mikrofons, lai uztvertu līdz pat 6 konferences runātājiem vienā telpā. To ir iespējams savienot ar citu telpā esošu Speak 710 ierīci un tādējādi nodrošināt stereo skaņu un konferenci līdz pat 12 dalībniekiem vienā telpā.

Jabra Speak 710 var savienot ar jūsu PC vai viedtālruni, izmantojot Bluetooth vai USB, un tā darbojas ap 30 metru rādiusā. Baterijas darbības ilgums ir līdz 15 stundām.

Ierīce ir sertificēta izmantošanai ar visām vadošajām komunikāciju platformām Avaya, Cisco un Skype for Business un Speak 710 ir pietiekami jaudīgs, lai atskaņotu mūziku bez skaņas izkropļošanas. Ierīcei ir “smart assistant” poga, kas savienos ar Siri, Google Now vai Microsoft Cortana jūsu viedtālrunī.

Jabra apgalvo, ka video un mūzikas izmantošana tradicionālajos konferences zvanos ir kritiski svarīga šodienas komunikācijā. Līdz 40% uzņēmumu vadītāju izmanto spīkerfonus konferences zvaniem 1 vai 2 reizes nedēļā, bet 21% tos izmanto 3 līdz 5 reizes nedēļā. Jabra Speak 710 spīkerfona galvenais mērķis ir būtiski uzlabot uzņēmuma darbinieku produktivitāti, kuri lielu daļu sava laika pavada ceļā vai sapulcēs.

 

Spīkerfonu ir iespējams notestēt bez maksas. Pieteikties bezmaksas testēšanai

LASĪT PLAŠĀK

*Spīkerfons - brīvroku ierīce konferenču zvaniem - skaļrunis ar mikrofoniem un trokšņu slāpēšanu.

 

 

 


Sazināties Mēs priecāsimies Jums palīdzēt.


All rights reserved. ©2019 Adventus Ltd.